אופטיקה

משקפי ראיה:


מסגרות

ברשת זיגי שאול תוכלו למצוא מסגרות ממיטב היצרנים בעולם: נאוסטייל, new man, טורנט, לאונרדו די, אינס, exalt cycle, ר. בלסטרה, גטניוני, דולצ´ה גבאנה, פראדה, רודנשטוק ועוד.

המסגרות הינן מפלסטיק או מתכת, מסגרות ברגים ומסגרות ניילון, מסגרות טיטניום ומסגרות ילדים בכל המידות ובכל הצבעים.


עדשות חד-מוקדיות

בחנויות הרשת תוכלו למצוא עדשות לכל סוגי המשקפיים: לקריאה, מרחק, מחשב, משקפי כדורסל עם מספרים, משקפי שחיה ועוד.

העדשות עשויות פלסטיק, זכוכית או פוליקרבונט ברמות דחיסות שונות. את עובי העדשה אנו מורידים ע"י הקטנת קוטר העדשה או ע"י דחיסתה (קרי, מקדם שבירה גבוה יותר). בעדשות פלסטיק ניתן לקבל עד רמת שבירה של 1.76 (עד מרשם 12.00-) ובזכוכית עד 1.9 (למרשמים הגבוהים מ 10-).


 פוליקרבונט - עדשות בעלות דחיסות גבוהה, קלות, חזקות וגמישות משאר העדשות (פלסטיק או זכוכית) וכן חוסמות VU.

 


עדשות ביפוקליות

עדשות בעלות שני מרחקים שונים: קריאה ומרחק, בזוג משקפיים אחד. זהו פתרון לאנשים הזקוקים למשקפי קריאה בנוסף למשקפי המרחק ואשר בשל בעיה אופטית מקצועית לא ניתן לטפל בהם בעזרת מולטיפוקל.

כמו את העדשות החד-מוקדיות, ניתן לייצר עדשות אלה ברמות עובי שונות, פוליקרבונט, ניופולר ראיה עם צבע בפלסטיק או בזכוכית.


עדשות רב מוקדיות

עדשות אולטימטיביות לראיה נוחה וברורה לכל המרחקים ולכל המצבים בזוג משקפים אחד.

ברשת זיגי שאול תוכלו לקבל את העדשות הרב-מוקדיות הטובות בעולם: אסטרה, צייס, רודנשטוק, אסילור. טוקאי והויה. עדשות אלה בעלות הסתגלות מהירה, אזור קריאה רחב ונוח גם במספרים גבוהים וראיה דו-עינית מאוזנת ונוחה. חשוב לדעת שאיכות עדשות אלה נקבעת בראש ובראשונה עפ"י דור פיתוח העדשה. בנוסף, ניתן לרכוש עדשות רב מוקדיות אלו בפלסטיק, זכוכית או פוליקרבונט, ברמות עובי שונות, מחליפות צבע, ניופולר, ראיה+ צבע ועוד.


עדשות לקריאה מישתנה


כמו בעדשות מולטיפוקל, אלו הן עדשות בעלות עוצמות מישתנות ומיועדות לטווח ראייה של מ-80 ס"מ ועד ל- 33 ס"מ, אבל עם שדה ראיה גדול פי 5.


עדשות שמש + ראייה

בחנויות הרשת תוכלו לרכוש את עדשות הניו-פולר, עדשות מחליפות צבע, או עדשות ראיה+ צבע במגוון צבעים רחב.


ניופולר

עדשות שמש + ראיה החדשות, הינן עדשות מקוטבות המפחיתות את תופעת ההבזקים הנגרמים מהחזר אור מעצמים או משטחים בהירים (שלג, חול). עדשות אלו הן בעלות צבע "אפור אמיתי" המשפרות את איכות וחדות הצבעים הנראים, את תפיסת העומק ומפחיתות את תופעות הסנוור. לעדשות הגנת UV מלאה והן מונעות מאמץ של העיניים בשמש.


עדשות מחליפות צבע

עדשות ראיה המתכהות בשמש ומתבהרות בחדר לשקופות. ניתן לרכוש בפלסטיק או בזכוכית. העדשות בעלות התכהות מהירה, השתנות מהירה (תגובה מהירה לאור), משתנות בכל טמפרטורה וחוסמות ב- 100% את קרינת ה-UV.


* הערה: עדשות אלו אינן מומלצות לאנשים המבלים זמן רב בנהיגה במכונית היות והן אינן מתכהות

מספיק מאחורי שמשת מכונית. לאנשים אלו מומלץ לעשות עדשות ניופולר.


עדשות ראיה + צבע

ברשת זיגי שאול צובעים את עדשות הראיה למגוון צבעים ורמות: אפור, ירוק, חום, צבעים מדורגים, כסף מראה, אדום, תכלת, סגול ועוד.


ציפויים

בחנויות הרשת תוכלו למצוא את הציפויים המתקדמים בשוק: ציפויים נגד סינוור (אנטי רפלקס) המקטינים את החזרי האור ומשפרים את איכות הראיה, שקופים לחלוטין ומעבירים 99% מהאור, בנוסף, חוסמים UV בצורה מלאה להגנה על העיניים. ניתן לעשות ציפויים אלה על עדשות פלסטיק, זכוכית ופוליקרבונט בעדשות פלסטיק ופוליקרבונט. העדשות עם הציפויים מנופקות גם עם ציפוי המקשיח את העדשה, כך שתשרט פחות מעדשה רגילה.

 
© 2009 כל הזכויות שמורות לזיגי שאול אופטימטריסטים בע"מ